• Uniek wenbeleid
  • Open van 7.30 tot 18.30 uur
  • Opvang binnen huiskamers
  • Regio Veldhoven e.o.
  • Gericht op ontwikkeling

De kracht van ons team

28 March 2022
KDV Suusje

Bij ons kies je voor betrokkenheid en continuïteit in de opvang van je kind. De zorg voor jouw kind in handen van een professioneel opgeleid team van pedagogisch medewerksters. Zij geven handen en voeten aan de visie en het pedagogische beleid. Dit beleid is het fundament voor het functioneren van de huiskamers en het team.

Als één term ons samenvat, is het wel betrokkenheid. Bij het kinderdagverblijf, bij de ouders en vooral bij de kinderen. Want persoonlijke aandacht en individuele ontplooiing binnen groepsverband staan hoog in het vaandel. Wij geven met liefde een gevoel van thuis komen.

Een professioneel opgeleid team van pedagogische medewerksters

Alle medewerkers beschikken over de volgende vaardigheden;

  • sensitieve responsiviteit
  • respect voor autonomie
  • structureren en grenzen stellen
  • praten en uitleggen
  • ontwikkelingsstimulering
  • begeleiden van interactie

Alle pedagogisch medewerksters werken op vaste dagen en in vaste huiskamers. Je kind heeft dus altijd te maken met een bekend gezicht. Zo bouwen we een vertrouwensband om de continuïteit te behalen die bij Suusje zo belangrijk is.

Heb jij nog vragen over ons team? Voel je alsjeblieft zo vrij om contact op te nemen.

Liefs Laura

Meer over ons

KDV Suusje

Naar het team

Bekijk pagina
KDV Suusje

Plan een rondleiding

Bekijk pagina